Testimonials

Zajęcia z Akim są interesujące, inspirujące i profesjonalne. Od Akiego czuć bijącą pasję do uczenia i chęć przekazywania ogromnej wiedzy nie tylko z zakresu języka. Aki jest otwarty na nowe technologie oraz ukierunkowywuje lekcje według zainteresowań uczonego.
Spotkania odbywają się w atmosferze intelektualnego fermentu i są świetnie przygotowane (przed spotkaniem Aki opracowuje i przesyła wybór wysokogatunkowych tekstów prasy anglojęzycznej, filmów dokumentalnych i esejów). W swobodną rozmowę Aki potrafi miękko wkomponować uwagi dotyczące słowotwórstwa, wymowy i innych technicznych aspektów języka tak, że każde zajęcia to zdrowa dawka wiedzy i nowych umiejętności językowych. Aki zaraził mnie również pasją do radia BBC i polecił kilka niesamowitych podcastów anglojęzycznych, które poszerzyły moje horyzonty w niespodziewanych kierunkach i przeniosły mój angielski na kolejny poziom.
Aki jest absolutnie profesjonalnym i skutecznym "native speakerem". Jego wszechstronne zainteresowania sprawiają, że lekcje są ciekawe i szybko mijają. Jest niezwykle inteligentną i kulturalną osobą. Do polecenia na każdym poziomie znajomości angielskiego.
Aki jest bardzo fajną osobą, która na każdym zrobi wrażenie ogromem swojej wiedzy w praktycznie każdej dziedzinie. Jeśli dodasz do tego poczucie humoru, otwartość, profesjonalizm i cierpliwość, otrzymasz nauczyciela idealnego, którym Aki zdecydowanie jest. Lekcje z nim to czysta przyjemność.
Aki od 9 miesięcy uczy angielskiego moją dziewięcioletnią córkę Helenkę. Jest nie tylko najlepszym nauczycielem, jakiego Helenka miała, ale też najlepszym nauczycielem, jakiego ja kiedykolwiek spotkałam (a jestem trochę starsza od córki;-). Lekcje z Akim są fantastyczną przygodą, w trakcie której dzieci uczą się angielskiego w codziennych sytuacjach – na spacerze, grając w piłkę, czy oglądając zdjęcia z wakacji. Dzięki temu zajęcia są super ciekawe i różnorodne, a wiedza nie jest sztuczna i podręcznikowa i wchodzi dużo lepiej. Bardzo mocną stroną zajęć jest nacisk na konwersacje, które są podstawą każdej lekcji, niezależnie od tego, czy uczeń zna już trochę język, czy też składa dopiero pojedyncze wyrazy. Moja córka, która jest dość nieśmiała i trudno ją było zachęcić do mówienia po angielsku (nie udało się z poprzednimi trzema nauczycielami), po kilku miesiącach spotkań z Akim zaczęła bardzo chętnie i z własnej woli rozmawiać i nabrała śmiałości w korzystaniu z języka w codziennych sytuacjach. Zrobiła też ogromne postępy jeśli chodzi o czytanie i rozumienie ze słuchu. Jestem bardzo, bardzo zadowolona i rekomenduję Akiego wszystkim (nie tylko dzieciom), którzy chcą się nauczyć języka szybko i w sposób niesztampowy.
I want to thank Aki for supporting me in improving my English. He is more than a teacher; he is a good friend, a companion and with his help I managed to reach a good English level in a very short period of time. His teaching methods bring something new and make the classes a unique experience.